Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

2017-09-29 Latvijoje, Saldus mieste, įvyko pirmosios INTEREG Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos „Sveikos gyvensenos krepšinio entuziastų tinklo sukūrimas Ventos upės bendruomenėse“ projekto krepšinio rungtynės tarp Akmenės rajono ir Saldus miesto vyrų, bei 2005 metų gimimo berniukų.

2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa siekia prisidėti prie darnaus programos teritorijos vystymosi padedama jai tapti patrauklia ir konkurencinga vieta gyventi, dirbti ir apsilankyti. Šį projektą kartu su partneriu iš Latvijos BK „Saldus“ įgyvendina VŠI „Sporto ir laisvalaikio klubas“. Projekto pagrindinis tikslas yra sukurti tarptautinį sveikos gyvensenos krepšinio entuziastų tinklą Saldus ir Akmenės rajonuose.

Projektas bus vykdomas iki 2019-03-31. Bendras projekto biudžetas 230766 eur. Projektą dalinai finansuoja Europos Sajunga. Jame dalyvaus Akmenės, Ventos ir Papilės bendruomenės, bei Saldus, Kalni ir Zirni bendruomenės iš Latvijos Respublikos. Krepšinio žaidimas, kuris patinka ir yra žaidžiamas abiejose šalyse, labiau suartins bendruomenes, tai taps nauja paskata labiau bendradarbiauti sveikos gyvensenos ir sporto srityje. Šis projektas taip pat skatins bendruomenių narius Lietuvoje ir Latvijoje aktyviau dalyvauti procesuose įtakojančiuose jų kasdieninį socialinį gyvenimą, bei suteiks daugiau pasiryžimo ir pasitikėjimo sprendžiant savo problemas.