Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

2018-06-01 KREPŠININKAI SUSIRUNGĖ 2 PRIEŠ 2 VARŽYBOSE

  • 2x2

VŠĮ "Sporto ir laisvalaikio klubas" prisijungdamas prie gražios Ventos Kultūros namų iniciatyvos skirtos paminėti vaikų gynimo ir kaimynų dieną Ventoje, birželio 1 d. miesto centre esančioje sporto ir žaidimų aikštelėje suorganizavo specialų krepšinio turnyrą.

Turnyras buvo ypatingas savo unikaliu formatu. Antrus metus iš eilės sportininkai krepšinio aikštelėje susirungė 2 prieš 2 varžybose. Iš viso keturiose amžiaus grupėse kovojo net 35 komandos, o dalyvių buvo daugiau nei 100. Galime pasidžiaugti, kad apie ši turnyrą jau žino ir krepšininkai iš kitų rajonų, tad penktadienį Ventoje taip pat varžėsi komandos iš Mažeikių ir Kauno rajonų. Vis dėlto nugalėtojų taurės liko Akmenės rajone, visų 4 amžiaus grupių nugalėtojais tapo Akmenės rajono komandos. Sportas sujungia visų amžiaus grupių ir lyčių atstovus. Dvejose jauniausiose amžiaus grupėse kartu su vaikinais lygiaverčiai kovojo ir merginų komandos ir galbūt tik nusisukus fortūnai joms laurų iškovoti nepavyko.

Dėkojame šventes organizatoriams ir savanoriams prisidėjusiems prie krepšinio turnyro organizavimo.

Šis krepšinio turnyras buvo dalis 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto BVENTA, Nr. LLI-237, „Sveikos gyvensenos krepšinio entuziastų tinklo sukūrimas Ventos upės bendruomenėse“, kurio  pagrindinis tikslas yra sukurti tarptautinė sveikos gyvensenos krepšinio entuziastų tinklą Saldus ir Akmenės rajonuose.

Renginio akimirkos