Pereiti į pagrindinį turinį
Kraunama..

2019-07-28 – 2019-08-25 VASAROS KREPŠINIO TURNYRAS (SUAUGUSIŲ GRUPĖ)

2019-07-28 – 2019-08-25 vyko Vasaros krepšinio turnyras. Suaugusių grupėje dalyvavo 10 komandų: Akmenės „Akmenė“, Mažeikių "Silverstars", N.Akmenės "Ramučiai", Kruopių „Kruopiai“, Ventos "Sharkai", Akmenės raj. "Dream team", Plungės "Lobikonas, Telšių sporto centro jaunimas, Akmenės "Dinozaurai" ir Telšių "Telšę 1".  Komandos reguliariajame sezone tarpusavyje sužaidė po 9 rungtynes. Tiesiausią kelią į pusfinalį iškovojo pirmas dvi vietas užėmusios komandos: Akmenė, nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo ir "Telšę 1“, suklupę tik kartą. Dėl kitų dviejų vietų teko susigrumti tretiems likusiems "Ramučiams" ir "Lobikonui" (6 vieta) bei ketvirtą vietą užėmusiems "Silverstars" ir "Sharkams" (5 vieta). Po šių kovų paaiškėjo, kad finalinio ketverto vertesni buvo "Ramučiai" ir "Sharkai".

              Finalinis ketvertas vyko Akmenės krepšinio aikštelėje. Pirmame pusfinalyje žaidė Akmenė ir Ventos "Sharkai". Reguliaraus sezono nugalėtojai patvirtino favoritų statusą ir nesunkiai pateko į turnyro finalą įveikdami varžovus 81:49. Kitame pusfinalyje susitiko "Telše 1" ir "Ramučiai“. Telšiškiai laimėjo 81:68. Rungtynes dėl III vietos "Ramučiai" laimėjo prieš "Sharkus" 76:61. Visų lauktas didysis finalas tarp Akmenės ir "Telę 1" sirgalių nenuvylė, kova vyko iki paskutinių sekundžių. Pirmąją rungtynių dalį 10 taškų laimėjo telšiškiai ir jau atrodė, kad finale intrigos nebus, bet Akmenė komanda sukandę dantis dirbo iki galo ir pasiekė pergalę 68:65.

            Tuo turnyras dar nesibaigė, komandos nepatekusios į atkrintamąsias turėjo galimybę kovoti dėl Mažosios taurės. Pirmame pusfinalyje Telšių SRC įtikinamai nugalėjo "Dream Team " komandą (101:45), o kitame pusfinalyje susitiko Kruopiai ir "Dinozaurai" (40:49). Mažosios taurės trečią vietą iškovojo Kruopiai 49:45 įveikę "Dream Team", o Mažąją taurę laimėjo Telšių SRC, finale 70:44 įveikusi "Dinozaurų" komandą.  

Renginio akimirkos

Palikite komentarą